EESTI MAAKILB 2010  A-FINAAL
Peakohtunik: Koit Nook;   Küsimused: Aare Olander, Tenno Sivadi, Mati Räli, Tõnu Talve 
114 1. Rae 69 29+40 Jevgeni Nurmla, Tomas Luukas, Urmas Kukk, Kaisa Kukk
112 2. Keila Kruvi 64 30+34 Viktor Treimuth, Jaan Õunpuu, Kuldev Ploom, Rain Männikus, Ann Vaida
108 3. Vändra 59 32+27 Valdur Ojala, Andrus Ütt, Kalle Piirküla, Ago Seer
104 4. Hanila 58 32+26 Lembit Pärnpuu, Meelis Põhako, Jüri Nõmmik, Jaan Kesamaa
88 5. Tamsalu/V-Maarja 57 24+33 Roomet Sepping, Jüri Vilimaa, Alar Tiidt, Raivo Raigna
98 6. Viljandi 55 31+24 Arvo Kreegipuu, Ants Kõks, Enn Kauber, Jaan Usin
85 7. Valga 52 20+32 Rudo Lilleleht, Lisel Helbrodt, Jaan Rapp, Rainer Kuutmaa
108 8. Tähtvere 51 28+23 Mart Kiisk, Rauno Pärnits, Orm Liiv, Reeta Parmo
94 9. Lähte 51 29+22 Andres Jõgar, Elve Kaldoja, Maimu Kukke, Madis Hurt
108 10. Kadrina 50 32+18 Madis Replik, Tõnis Sakk, Urmas Hinno, Endel Soo, Jaak Kustavson
91 11. Saku 50 24+26 Jaan Loide, Vello Tõnso, Aase Sammelselg, Toivo Sammelselg, Preedik Sallaste
88 12. Noarootsi 50 19+31 Ülo Meerits, Andro Velberg, Jevgeni Štrik, Rene Štrik
115 13. Kiviõli 49 24+25 Ennu Kaljurand, Rein Pärna, Arne Hannus, Aivar Pahka
87 14. Tapa 45 27+18 Ain Kütt, Mart Vellama, Andrus Veinberg, Aivar Ojaperv, Juks Ojaperv
96 15. Anija II 42 18+24 Sirje Kruusement, Anne Oruaas, Kaire Kroon, Andres Puusepp
108 16. Tori 40 21+19 Andres Saar, Jüri Veenpere, Avo Kask, Katrin Tiimann
100 17. Lihula 39 21+18 Rein Merila, Sirje Uuta, Taivo Kastepõld, Margus Källe
84 18. Palupera 38 17+21 Kalev Lõhmus, Valdis Meos, Ülo Haljasorg, Dagmar Uibo
90 19. Venevere 32 12+20 Tiit Väljaots, Eerik Lumiste, Kristel Oja, Kaarel Šestakov, Kristjan Raudmäe
92 20.  Haljala
B-FINAAL
80 1. Tõrva  53 25+28 Laine Tangsoo, Jaan Tangsoo, Arwed Puusalu, Siim Ausmees, Margo Metsoja
58 2. Paikuse 51 22+29 Kalju Viirsalu, Ivarš Karklinš, Peep Pärna, Tiit Lehtme, Priit Lätt
79 3. Räpina 49 29+20 Raiko Kokmann, Raul Kokmann, Riho Zupsmann, Omar Kaljuvee, Tiit Purika
79 4. Tootsi 48 21+27 Reet Õunas, Käde Reinthal, Ilmar Lumiste, Kalmer Männik
71 5. Saue Sammas 48 27+21 Ulvi Urgard, Endla Lindmäe, Kaido Lasn, Mihkel Lasn, Marje Lasn
70 6. Kepimurdja/Haapsalu 48 18+30 Indrek Kalda, Tarmo Õuemaa, Andres Karnau, Aidi Vallik, Harri Puskar
83 7.-8. Tarvastu 46 26+20 Jüri Kuropatkin, Allan Luha, Andi Reitel, Aivar Mastik
83 WanaKala/Jõelähtme 46 18+28 Aleks Leonidov, Arvo Leonidov, Kalle Pürjemaa, Lauri Lukas
80 9. Ahja Friedebert 46 20+26 Urmas Ojala, Sulev Uus, Joel Uus, Mariann Ehaste, Ants Siim
82 10. Kiili 43 17+26 Neeme Mäe, Riina Tamm, Sigrid Särak
69 11. Tabivere 42 16+26 Raul Rääsk, Ülo Nõlvak, Kaie Nõlvak, Heleen Jääger, Kristiin Jääger
83 12. Viru-Nigula 41 21+20 Avo Joselin, Kalle Keinaste, Lembit Normak, Tiia Tulvik
83 13. Mäetaguse 40 14+26 Andrus Alamaa, Rait Murutalu, Argo Sepp, Ülle Tõnurist
76 14. Märjamaa 32 16+16 Enn Sakarias, Mati Toome, Jüri Vassiljev, Tõnu Lõhmus
72 15. Raikküla 31 11+20 Hannes Paat, Kristo Paat, Reet Saar, Alo Suursaar
80 16. Vara
79 17. Ambla
79 17. Põlva v
78 19. Emmaste
Märgistus: punkte eelvoorudes, koht Rahvaliiga A- või B-finaalis, punkte finaalis, sh. I ja II poolajal, koosseis